Białe meble w pokoju dziennym w czterech odsłonach

Białe meble to trend, który przywędrował do nas przede wszystkim za pośrednictwem skandynawskiego design i umiłowania prostych form. Idealnie sprawdza się jednak także w rustykalnych i marynistycznych aranżacjach. Sprawdź nasze cztery propozycje na salon z białymi meblami!

Kolekcja mebli do pokoju Kashmir – białe meble w rustykalnym wydaniu

Kashmir-1

Białe meble to nie tylko skandynawski design, to także rustykalne inspiracje. Idealnie to widać w kolekcji Kashmir, która ma też trochę wspólnego z chabby chic i charakterystycznymi dla tego trendu stylizowanymi przetarciami oraz z kolonialnymi formami i orientalizmem.

Kolekcja mebli do pokoju Caracas – meble inspirowane klimatem południa

Caracas1

Kolekcja Caracas to meble, w których wyraźnie widać inspirację klimatem południa. Sprawdzą się zarówno w aranżacjach nawiązujących do południowoamerykańskiej hacjendy, jak i w pomieszczeniach utrzymanych w stylu marynistycznym. Na uwagę zasługują zwłaszcza wykończenia frontów – delikatne, poziome listewki idealnie przełamują prostotę bryły mebli.

Kolekcja mebli do pokoju Salvo – biel przełamana naturalnym drewnem

SALVO_1

Połączenie bieli z naturalną barwą drewna to prawdziwy hit nie tylko tego sezonu. To klasyka w najlepszej odsłonie, która sprawdzi się w większości połączeń aranżacyjnych, a sama kolekcja Salvo to wyjątkowo uniwersalne meble, których forma łączy prostotę z kontrastami kolorystycznymi.

Kolekcja mebli do pokoju Benjamin – biel w nowoczesnej stylizacji

Benjamin

Białe meble sprawdzają się nie tylko w klasycznych rozwiązaniach aranżacyjnych, czego dowodem jest nowoczesna kolekcja Benjamin, łącząca biel z imitacją bukowego drewna. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia kolekcji razem z oświetleniem LED-owym w zimnych barwach. To idealny zestaw dla fanów nowoczesnych i futurystycznych form.

Więcej propozycji znajdziesz tutaj: meble do pokoju.


Article Categories:
Artykuły
Likes:
0

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

Comments are closed.