Biel w mieszkaniu – jak modnie urządzić dom?

Biel jest jednym z najmodniejszych kolorów od lat – nie znika z aranżacji prezentowanych w katalogach wnętrzarskich, pełno jej w pracowniach meblowych. Biel doskonale komponuje się solo, jak i w duecie z innymi kolorami. Odpowiednie operowanie bielą sprawi, że stworzymy nietuzinkowe wnętrza, pełne harmonii i klasy. Od czego zacząć?

Z pewnością pierwszym krokiem powinno być poszukiwanie inspiracji – konkretne wnętrze będzie potrzebowało odpowiednich mebli, urządzeń, elementów. W salonie nie powinno zabraknąć regałów, wygodnych foteli, lamp. W białej kuchni zadbajmy o wyposażenie dopasowane kolorystycznie. W przypadku łazienki warto pomyśleć o akcentach kontrastowych: ozdobach, kolorowych ręcznikach. Biel budzi obawę o zachowanie czystości – nie bójmy się jednak tego problemu. Współcześnie wykorzystywane materiały są łatwe w czyszczeniu i odporne na wnikanie brudu.

Biel w salonie

Biały salon to świetny pomysł dla miłośników minimalizmu oraz nowoczesnego designu. Poprzez połączenia bieli i drewna czy bieli z motywami skandynawskimi uzyskamy najmodniejszy w ostatnich sezonach wystrój wnętrz. Jakie elementy szczególnie powinny nas zainteresować? Z pewnością biały stół oraz białe krzesła z drewnianymi nogami. Drewno w takich pomieszczeniach również powinno być jasne lub pomalowane na biało.


Article Categories:
Artykuły
Likes:
0

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

Comments are closed.