Dekoracje na ściane

W jaki sposób najłatwiej dekorować wnętrze, ale tak, aby zmianę widać było od razu? Najprościej jest zastosować dekoracje na ścianie, między innymi dlatego, że są widoczne na tyle, że natychmiast zwracają swoją uwagę. Nie są przy tym kłopotliwe, ponieważ nie wymagają przeprowadzania żadnych remontów. Naszym zdaniem najlepsze dekoracje ścienne to fototapety i obrazy, ale drukowane na zamówienie.

Fototapety drukowane na zamówienie to duża dekoracja, która może zająć całą ścianę, albo narożnik pokoju na dwóch ścianach. Jest bardzo widoczna, a sposób jej wykonania nakłada pewne ograniczenia. Ponieważ wydruk następuje ze zdjęcia cyfrowego, to oczywiste jest, że wybór tematu jest nieograniczony, byle zdjęcie było najwyższej jakości i rozdzielczości. Jest to w pewnym sensie pułapka, ponieważ musimy zdawać sobie sprawę z tego, jak duże będą obiekty z małego zdjęcia na ekranie komputera wydrukowane na komputerze. Mały jaskrawy kwiat może okazać się zbyt duża kolorowa plamą, a postaci ludzkie nienaturalnie duże. Fototapeta potrafi zdominować pomieszczenie stając się najważniejszym elementem wystroju, a reszta pokoju może być tylko dodatkiem.

Jeśli zdecydujemy się na obrazy, to nie ma takiego niebezpieczeństwa, ponieważ są one znacznie mniejsze. W zależności od naszego pomysłu na dekorację ściany możemy powiesić jeden duży obraz, albo kilka mniejszych. Są również ciekawe opcje drukowania tryptyków i obrazów wieloczęściowych. Nie trzeba się tego obawiać, ponieważ obrazy przychodzą do klienta w stanie gotowym do powieszenia na ścianę. To bardzo ciekawe rozwiązanie, jeszcze niezbyt rozpowszechnione, ale warte zainteresowania.


Article Categories:
Artykuły
Likes:
0

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

Comments are closed.