Funkcjonalna łazienka – jak ją urządzić?

Łazienki, nawet niewielkie, są miejscem kojarzonym przede wszystkim ze spokojem – możemy tam odpocząć, zrelaksować się. Architekci przekonują, ze nawet niewielkie łazienki blokowe możemy urządzić ze smakiem i pomysłem. Jak się do tego zabrać? Jakie elementy wybrać?

Elementy wyposażenia
O ile urządzanie dużych łazienek zazwyczaj nie jest problemem, o tyle małe łazienki zmuszają nas do poszukiwania kompromisów i alternatyw. Zazwyczaj też w tym pomieszczeniu znajduje się pralka. Aby więc zmieścić wszystkie elementy konieczne jest takie rozmieszczenie elementów, aby wszystko harmonijnie do siebie pasowało. Dobrym rozwiązaniem będzie wybranie kabiny prysznicowej i pralki ładowanej od góry – są one znacznie węższe, przez co zyskamy kilkanaście cennych centymetrów.

Problemem może okazać się przechowywanie. Poza klasyczną szafką pod zlewem musimy znaleźć miejsce na stojącą szafkę. Dobrym wyborem będą modele wysokie i wąskie, posiadające wewnątrz wiele półek. Idealnie sprawdza się one do przechowywania kosmetyków, przyborów potrzebnych do mycia, czystych ręczników. Dno takiej szafki może zostać wypełnione koszem na brudna bieliznę – to wręcz idealne rozwiązanie!
Pamiętajmy też o odpowiednim oświetleniu! Interesujące lampki i żarówki znajdziemy w sklepie onemarket.pl


Article Categories:
Artykuły
Likes:
1

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

Comments are closed.