Miejsce dla gości!

Miejsce dla gości!

Każdy z nas lubi przyjmować gości – aby jednak móc zapewnić im wygodę konieczne jest zakupienie odpowiednich foteli, kanap czy krzeseł. Jak wpasować elementy te w przestrzeń naszego salonu czy pokoju dziennego? Oto kilka podpowiedzi!

Podstawą jest wybranie odpowiedniej kanapy i foteli – w żadnym wypadku nie muszą być one z jednego kompletu. Ostatnim trendem w urządzaniu wnętrz jest komponowanie prostych sof oraz foteli z wysokimi oparciami – różnią się one kolorem, wzorami. Takie zestawienie pozwoli na osiągnięcie efektu przytulnego pomieszczenia. Warto zwracać uwagę na tkaniny – obecnie najmodniejsze są te o grubych splotach. Może dodatkowo ozdobić je kolorowymi pledami. Kolorystycznie dobierzmy elementy na zasadzie kontrastu np. szara kanapa i błękitny fotel.
Aby posadzić niespodziewanych gości możemy wykorzystać także pufy otwierane. Ten rodzaj mebla na co dzień pozwoli nam też na wykorzystanie dodatkowej przestrzeni znajdującej się wewnątrz mebla.

Dodatkowe krzesełka!

Jeśli stawiamy przede wszystkim na design naszego mieszkania warto kupić modne obecnie proste krzesła w stylu skandynawskim. Posiadają one drewniane konstrukcje oraz miękkie siedziska, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie komfortu gościom. Takie krzesła sprawdzą się również jako eleganckie uzupełnienie pomieszczenia.


Article Tags:
·
Article Categories:
Artykuły
Likes:
0

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts

Comments are closed.