Garderoby do przedpokoju

Jedną z ważniejszych i z drugiej strony najbardziej niedocenianych przestrzeni w mieszkaniu jest przedpokój. Ze względu na szereg funkcji, jakie musi spełniać, nieustawność i niewielkie rozmiary bardzo często nie mamy pomysłu, jak efektywnie zagospodarować hol. Poza tym warto pamiętać, że jest to pierwsze miejsce, do jakiego zapraszamy gości, czyli z założenia jest w pewien sposób wizytówką mieszkania i wpływa na stylistykę wszystkich pomieszczeń. O ile zależy nam oczywiście na konsekwencji, a to w nowoczesnym domu jest to podstawa aranżacji.

W przedpokoju powinno znaleźć się miejsce na powieszenie odzieży wierzchniej, schowanie butów oraz szeregu różnych akcesoriów i dodatków, którymi lubimy się otaczać. Wystarczy ocenić ilość czapek, szalików czy też rękawiczek, by stwierdzić, że dedykowane miejsca są po prostu w garderobach niezbędne. W przedpokoju sprawdzi się więc duża szafa, pojemne komody, funkcjonalne szafki i wieszaki.

Meble do przedpokoju w stylu skandynawskim

Ten popularny trend znajduje odzwierciedlenie w każdej przestrzeni, a charakterystyczne meble doskonale prezentują się również w przedpokoju. Ta przestrzeń ma bardzo często postać długiego korytarza i wybór jasnych oraz funkcjonalnych mebli będzie podstawą przemyślanej aranżacji. Meble w stylu skandynawskim przede wszystkim świetnie odpowiadają na potrzeby użytkowników i łączą biel z kolorem drewna, wykorzystują proste bryły oraz nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu na przykład garderoba SKANSEN z https://www.furnival.pl/ rewelacyjnie wpisuje się nawet w bardzo nieustawne wnętrze urządzone oczywiście w skandynawskim stylu. W tej materii ten zestaw zachwyca zaokrąglonymi narożnikami, a to nie tylko optycznie zmniejsza mebel, ale również sprawia, że jest oryginalny i przykuwa uwagę. Funkcjonalny układ pozwala powiesić nawet długie okrycia bez ryzyka ich pogniecenia szczególnie w dolnych częściach. Poza tym garderoba SKANSEN ma również półkę nad drążkiem, na której można położyć rzeczy, których nie nosimy codziennie oraz bardzo komfortową półkę na buty, która jest dzielona na dwa. Nowoczesny charakter podkreślają również asymetryczne drzwi.

Funkcjonalne meble w przedpokoju

W holu możemy postawić niemalże każdą szafę, szafkę czy komodę, które po prostu wpisują się w nasze potrzeby – czyli przede wszystkim zapewnią funkcjonalne miejsce na przechowywanie. Warto więc doskonale przemyśleć, jakich rozwiązań potrzebujemy, a z różnych systemów bez problemu stworzymy idealny, niemalże szyty na miarę zestaw. Warto go uzupełnić o miejsce do siedzenia, wieszaki oraz oczywiście obowiązkowe lustro.

 

 

 

 


Article Tags:
· ·
Article Categories:
Artykuły

Related Posts


Popular Posts

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *