Ciekawe WojciechaSobczak  

Depilacja laserowa – idealna gładkość na każdym kroku

Depilacja laserowa jako jedyna metoda używa do swojej pracy urządzenia zwanego laserem. Inne, klasyczne metody depilacji dotyczą z reguło czysto mechanicznego podejścia do sprawy. Depilacja laserowa można powiedzieć działa od wewnątrz niwelując problem ciągle odrastających włosów do końca swojego życia. Jest to bardzo wygodne – chyba każdy marzy, aby mieć gładką skórę bez konieczności spędzania dużej ilości czasu na goleniu. A to wszystko za sprawą dobrze funkcjonującego lasera…

 

Lasery do depilacji – rodzaje

Magicznie działający laser jest pewnikiem dobrej depilacji. Jednak na rynku istnieją różne lasery mniej lub bardziej dostosowane do swojej roli. Najnowsze z nich posiadają nawet dodatki chłodzące skórę w trakcie trwania zabiegu aby zmniejszyć obrzęk i zaczerwienienie. Jeszcze inne próżniowo zasysają fragmenty skóry działając jeszcze bliżej cebulek włosowych poprawiając efektywność depilacji. Do najpopularniejszych depilacji zaliczyć można:

-Depilacja laserem aleksandrytowym; jest bardzo skutecznym laserem, który w szybki sposób usuwa włosy ,,uniwersalnych” osób. Oznacza to, że jest dobry zarówno do jasnej jak i ciemniejszej karnacji. Minusem jest to, że jest dość bolesny

-Depilacja laserem rubinowy; nadaje się przede wszystkim do depilacji osób o jasnej karnacji i jasnych włosach. Niestety w takiej sytuacji trzeba uzbroić się w większą cierpliwość aby zauważyć efekt.

-Depilacja laserem diodowym; dobra dla ciemnych i jasnych włosów, które są grube i gęste. Zwykłe lasery mogą nie dać rady, jednak laser diodowy wykona to zadanie.

-Depilacja laserem neodymowojagowym; bardzo nowoczesna metoda przystosowana do uniwersalnych włosów i kolorów skóry. Jednak nie powinna być używana w przypadku depilacji włosów cienkich, gdyż może nie być efektywna.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/lasery-do-depilacji/

 

Podsumowanie

Dobry laser to połowa sukcesu. Jednak również osoba przeprowadzająca zabieg i wywiad ma bardzo duże znaczenie. Dlatego warto wybierać salony depilacyjne z najlepszymi opiniami aby mieć pewność co do ich profesjonalizmu.

 

Barowy stół kuchenny i dwa taborety https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/ zobacz