Dom i Wnętrze WojciechaSobczak  

Filtry wody do dzbanka Dafi – dzbanek filtrujący 2.0 l  

Woda kranowa wcale nie musi służyć tylko i wyłącznie do mycia naczyń czy przygotowywania domowych potraw. Również woda kranowa pochodząca z sieci wodociągowych może bardzo dobrze sprawdzić się podczas codziennego pici i spożywania wody z bidonu, dzbanka czy szklanki. Jedyne co trzeba zrobić to odpowiednio ją przygotować używając procesu filtracji. Jednymi z najpopularniejszych akcesoriów umożliwiających ten proces są filtry wody do dzbanka Dafi. Dzbanek filtrujący 2.0 l w połączeniu z dobranymi filtrami stanowi idealny zespół wykorzystywany w celu stworzenia perfekcyjnie czystej i pachnącej wody!

 

Jak działa kompozycja filtrów i dzbanka filtrującego wodę?

 

Kompozycja dzbanka filtrującego wodę kranową wraz z dobrze dobranym filtrem jest idealnie dobrana. Na początku po zakupie filtrów otwiera się je z opakowania, a następnie wkłada w przeznaczone miejsce w dzbanku filtrującym, które jest do nich dopasowane. Kolejnym krokiem jest napełnienie dzbanka wodą, który może zmieścić wyznaczoną na opakowaniu ilość wody. Na początku wlewa się wodę prosto z kranu przez odpowiedni otwór do dzbanka. Pomiędzy komorą pierwszą, a komorą drugą znajduje się filtr. Ze względu na wewnętrzną obecność cząsteczek węgla aktywnego woda powoli przechodzi przez filtr przeciekając do komory drugiej. Nie jest to proces bardzo długi dlatego wystarczy poczekać maksymalnie kilka minut aby cały dzbanek został napełniony. Następnie w komorze drugiej przefiltrowana woda przechowywana jest, aż do momentu jej wykorzystania.

 

Wybierając filtry wody warto jest zdecydować się na sprowadzone marki, które od lat znajdują się w branży. Takim produktem są oczywiście filtry wody do dzbanka Dafi. Dzbanek filtrujący 2.0 l w połączeniu z kompatybilnymi filtrami jest wystarczający do codziennego funkcjonowania – bez opóźnień nawet w momencie, jeśli z dzbanka chce skorzystać więcej osób!

 

Podsumowanie

 

Dzbanki filtrujące wraz z odpowiednimi filtrami można kupić w wielu sklepach AGD. Często można znaleźć już połączone pakiety zawierające w sobie oba te produkty!

Metalowy wieszak na ręczniki https://gayer.com.pl/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje-z-nuta-industrialna/ https://atmlive.pl/klasyka-spotyka-nowoczesnosc-meble-loftowe-do-salonu-i-inne-przemyslowe-inspiracje/