Zdrowie i Uroda WojciechaSobczak  

Jak wybrać dobre perfumy?

 

Wiele osób twierdzi iż perfumy to nasza druga skóra, z pewnością używając perfum chcemy czuć się komfortowo, każdy dobiera perfumy w zależności od własnych upodobań, dzięki temu może przez cały dzień cieszyć się swoim ulubionym zapachem.

Perfum używamy na codzień także do pracy, wiele osób jednak wybiera nieco słabsze wody toaletowe, które nie posiadają tak intensywnego zapachu jak oryginalne perfumy o dużej zawartości olejków eterycznych. To co wybierzemy oczywiście zależy od naszych indywidualnych upodobań, możemy wybrać także wody perfumowane, na rynku istnieje bardzo duży wybór.

Niepowtarzalne zapach perfum Opium

Jedną z najbardziej znanych firm oferujących perfumy jest Yves Saint Laurent, jest to linia która powstała w 1964 i od tamtej pory cieszy się bardzo dużą popularnością, pośród perfum tej marki możemy znaleźć perfumy Mon Paris, Elle, Manifesto L’elixir, Black Opium, Babydoll oraz wiele innych rodzajów perfum. Oczywiście są to różne mieszanki które charakteryzują się dużą wyjątkowością, z pewnością żadne inne perfumy nie posiadają tak wspaniałej nuty zapachowej, mieszanki różnych zapachów.Warto zwrócić uwagę i sprzedawane są one w różnych buteleczkach, możemy zakupić przykładowo perfumy o wielkości 50 ml. Oczywiście możemy znaleźć także mniejsze lub też większe butelki. oczywiście każda z perfum posiada swoją indywidualną butelkę charakterystyczną dla siebie. Często są to bardzo ciekawe kształty które od razu kojarzą się jednoznacznie z danych zapachem.Na uwagę zasługuje perfum opium, są to perfumy które pierwszy raz ukazały się w 2014 roku, od tamtego czasu pokochały je miliony kobiet na całym świecie, jest do bardzo ciekawa kompozycja nut zapachowych. Znajdziemy tutaj nuty owocowe, gruszki, kwiat pomarańczy czy też różowy pieprz. Oczywiście w skład wchodzą także inne nuty, będzie to jaśmin, lukrecja oczywiście także charakterystycznym zapachem dla opium będzie nuta kawowa czy też migdały które będą nadawały całości nieco ostrego zapachu.

isafe.pl icinfium.com